Nasz Klub

Klub rozpoczął swoją działalność z początkiem kwietnia 2004 roku.

Do jego powstania przyczyniło się spotkanie Ewy Mackiewicz oraz uczeszczającego na kurs jezyka japonskiego organizowany przez PJWSTK instruktora Aikido - Pawła Zdunowskiego.

Pomysł utworzenia klubu Aikido działajacego przy uczelni został zrealizowany dość szybko.

Wydatnej pomocy udzielili: Prorektor ds. studenckich dr Aldona Drabik oraz członkowie Samorządu studenckiego: Agata Ładoś, Paweł Wiemann oraz ćwiczący wcześniej Aikido, Paweł Rogoziński.

Mimo, iż klub zaczął działać w środku drugiego semestru, zgłosilo się na zajęcia ok. 30 osób, z których wiekszość zadeklarowała cheć uczestnictwa w treningach od początku semestru.

W dniu 21 maja 2004 roku klub uchwałą Zarządu Polskiej Federacji Aikido został przyjęty w poczet czlonków PFA.

> aktualności

Zapisy na zajęcia aikido w PJWSTK:
Treningi w bieżącym semestrze już od środy 8 października odbywają się w środy i piątki w godzinach 19.00-20.15 w sali przy ul. Deotymy 25/33. Zapisy mailem u pana Macieja Krzyczkowskiego: maciekk@pjwstk.edu.pl oraz bezpośrednio na zajęciach u senseia Pawła Zdunowskiego.

Informujemy, że w dn. 8.02.204 roku w Osace, wolontariusz JICA Ryota Kinoshita współpracujący z PJWSTK w latach 2005-2006, wstąpił w związek małżeński z Akiko Amano. Gościem na jego ślubie i weselu był Paweł Zdunowski - instruktor U.K. Aikido PJWSTK.
W dniu ślubu Ryoty, obaj instruktorzy (Ryota i Paweł) odebrali certyfikaty na stopień 5 dan aikido z rąk senseia Katsuyuki Shimamoto (8 dan). więcej
Galeria zdjęć ze ślubu.

Od dnia 9 maja 2013 r. treningi aikido odbywać się będą w nowym dojo na Kole. Nowa lokalizacja to Sala Judo w Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy 25/33. Terminy zajęć nie ulegają zmianie. Zapraszamy. więcej

> mapka do dojo

> kontakt