Nasz Klub

Do 11 marca zapisy na zajęcia aikido w PJWSTK. Treningi odbywają się w środy i piątki w godzinach 18.45-20.00 w sali przy ul. Deotymy 25/33.

Adres:

ul. Deotymy 25/33

mapka do dojo

Zapisy:

U Kierownika Studium WF pana Macieja Krzyczkowskiego mailowo pod adresem: maciekk@pjwstk.edu.pl lub osobiście w dziekanacie bądź bezpośrednio przed zajęciami u instruktora.

Co zabrać ze sobą na pierwszy trening?

Na pierwszy trening należy zabrać klapki, t-shirt, spodnie od dresu, bądź keikogi (potocznie nazywane judogi bądź kimono, czyli ubiór do trenowania sztuk walki).

> aktualności

Zapisy na zajęcia aikido w PJWSTK:
Treningi w bieżącym semestrze już od środy 8 października odbywają się w środy i piątki w godzinach 19.00-20.15 w sali przy ul. Deotymy 25/33. Zapisy mailem u pana Macieja Krzyczkowskiego: maciekk@pjwstk.edu.pl oraz bezpośrednio na zajęciach u senseia Pawła Zdunowskiego.

Informujemy, że w dn. 8.02.204 roku w Osace, wolontariusz JICA Ryota Kinoshita współpracujący z PJWSTK w latach 2005-2006, wstąpił w związek małżeński z Akiko Amano. Gościem na jego ślubie i weselu był Paweł Zdunowski - instruktor U.K. Aikido PJWSTK.
W dniu ślubu Ryoty, obaj instruktorzy (Ryota i Paweł) odebrali certyfikaty na stopień 5 dan aikido z rąk senseia Katsuyuki Shimamoto (8 dan). więcej
Galeria zdjęć ze ślubu.

Od dnia 9 maja 2013 r. treningi aikido odbywać się będą w nowym dojo na Kole. Nowa lokalizacja to Sala Judo w Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy 25/33. Terminy zajęć nie ulegają zmianie. Zapraszamy. więcej

> mapka do dojo

> kontakt